W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. witraże do drzwi oraz witraże do mebli, które nadadzą każdemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. Zapewniamy projektowanie witraży w całości, jak również jesteśmy otwarci na gotowe propozycje Klienta i gwarantujemy doradztwo w tym zakresie.

Zajmujemy się tworzeniem witraży do każdego wnętrza, zarówno tradycyjnego jak i nowoczesnego, ponieważ mamy świadomość że współczesne witraże stały się trwałym elementem przy projektowaniu i urządzaniu wnętrza naszego domu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik tworzenia tych ozdób, witraże są dostępne dla każdego i mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Poprzez odpowiednie ozdobienie okien, witryn, mebli kuchennych i pokojowych oraz drzwi wejściowych dodajemy wnętrzu piękna, elegancji i niepowtarzalności.

Nasze witraże są wykonywane ręcznie, co gwarantuje unikalność oraz precyzyjne dopracowanie szczegółów. Różnorodność kolorystyczną uzyskujemy poprzez zastosowanie ręcznie malowanego szkła, co w połączeniu z taśmą ołowianą pozwala stworzyć niepowtarzalne rękodzieło artystyczne.

Oferujemy witraże zrobione z zastosowaniem beweli. Jest to odpowiednio fazowane, transparentne szkło (może być bezbarwne, jak również brązowe, szafirowe bądź zielone). Ciekawe i różnorodne załamanie światła na szlifowanym szkle stwarza niepowtarzalne efekty kolorystyczne i wizualne. Dodatkowo indywidualne projektowanie witraży pozwala na stworzenie większych, bardziej okazałych kompozycji.

Tło witrażu zrobione jest z wysokiej klasy pięciowarstwowych folii witrażowych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne (wilgoć, wysokie i niskie temperatury, kurczenie) oraz posiada filtry UV, które zapobiegają blaknięciu i zmianie strukturalnej witrażu.

W naszej ofercie posiadamy ponad 40 rodzajów folii przezroczystych o różnej fakturze i stopniu przenikania światła oraz ponad 260 barw i odcieni folii kolorowych.

Na życzenie Klienta wykonujemy witraż na szkle bezpiecznym, które uniemożliwia jego rozbicie.

Poszukujesz projektanta witraży?

Zadzwoń teraz – Zakład usług szklarskich
Tel. (14) 68-55-798         Kom. 607-34-77-55