607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraże do mebli

Kolorowe szyby witrażowe do mebli to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale również sposób na całkowitą zmianę designu pomieszczenia. Witraże mogą nawiązywać swoją tematyką do konkretnego stylu dekoratorskiego, przeobrażając wnętrze w zależności od motywów, na które się zdecydujemy (motywy roślinne, zwierzęce, kwiatowe, orientalne, geometryczne wzory itp.). Witraże do mebli idealnie sprawdzą się w roli elementu zdobniczego do frontów meblowych, frontów kuchennych czy szaf. Szerokie możliwości szkła dekoracyjnego powodują, że witraże meblowe znajdą szerokie zastosowanie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych nowoczesnych.

 

Witraże do witryn meblowy w Nowym Wiśniczu

Zajmujemy się tworzeniem unikalnych i niepowtarzalnych szyb witrażowych do mebli, które sprawdzają się jako element dekoracyjny i zdobniczy naszych mebli. Witraże do frontów meblowych wykonujemy w różnych rozmiarach i kształtach w zależności od indywidualnych preferencji i upodobań Klientów. Możemy wykonać prace według projektu Klienta lub zaproponować własny projekt, dostosowując kolorystykę i rodzaj użytych materiałów do architektury pomieszczenia, w którym witraż ma się znajdować.

Wszystkie nasze witraże wykonujemy ręcznie przy wykorzystaniu techniki tradycyjnej, dzięki czemu wszystkie szczegóły są dokładnie i precyzyjnie dopracowane. Różnorodność kolorystyczną otrzymujemy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii witrażowej dostępnej w ponad 260 barwach i odcieniach. Meble możemy dodatkowo ozdobić szybami fazowanymi (bawela), dzięki czemu są eleganckie i ponadczasowe, a ich piękno dodatkowo uwydatnia załamanie światła.

Witraże do frontów kuchennych to sposób na nadanie kuchni nowego nietuzinkowego wyglądu. Szyby ozdobne do mebli kuchennych dostosowujemy do wymiaru zabudowy kuchennej, tak aby tworzyły spójną całość.

Nasza pracownia zajmuje się robieniem różnego typu witraży. Specjalizujemy się w również w projektowaniu i przygotowywaniu witraży angielskich, witraży do okien, witraży do drzwi oraz witraży nowoczesnych o różnym przeznaczeniu. Dodatkowo świadczymy usługi renowacji, konserwacji oraz montażu witraży.

Zobacz Galerię Zdjęć

Ile kosztuje zaprojektowanie i wykonanie szyby witrażowej do mebli?

Ceny witrażów uzależnione są od wielkości, stopnia skomplikowania prac oraz rodzaju użytych materiałów. Przed podjęciem prac z każdym klientem przeprowadzamy indywidualną wycenę. Po uzgodnieniu rozmiaru i wzoru witrażu, wykonujemy projekt w rozmiarach rzeczywistych. Projekt wykonujemy na podstawie wcześniejszych szczegółowych ustalenia z klientem. Po uwzględnieniu ewentualnych poprawek, przystępujemy do realizacji powierzonego zlecenia.

 

Witraże meblowe i szkło dekoracyjne do mebli – zasięg działania

Wykonujemy różnego rodzaju przeszklenia i witraże na zamówienia dla mieszkańców całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem, takich miejscowości jak Nowy Wiśnicz, Stary Wiśnicz, Brzesko, Rzezawa, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Limanowa, Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Myślenice, Rabka

Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór witraży użytkowych o różnych rozmiarach, kształtach w bogatej gamie kolorystycznej. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755