607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraże użytkowe i nowoczesne na wymiar

Oferta pracowni witraze do drzwi 4 300x225 Nazywam się Dorota Twardowska i zajmuję się wykonawstwem witraży w różnych technikach – od tradycyjnych po nowoczesne. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki szkła dekoracyjnego i artystycznego pozwala mi realizować niebanalne projekty witraży o różnym przeznaczeniu. Wszystkie witraże wykonuję ręcznie, dzięki czemu są one przemyślane i starannie dopracowane pod kątem technicznym i wizualnym. Różnorodność kolorystyczną uzyskuję dzięki ręcznie malowanemu szkłu, które w połączeniu z taśmą ołowianą pozwala stworzyć witraże pasujące do każdego wnętrza – zarówno tego użytkowego, jaki i nowoczesnego.


Na życzenie Klienta wykorzystuję
wysokiej jakości tzw. szkło bezpieczne, które jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Przykładam szczególną uwagę do tego, aby wszystkie materiały witrażowe wykorzystywane w mojej pracowni były najwyższej jakości, co powoduje, że witraże mojego autorstwa są długowieczne i zachowują swój pierwotny wygląd na długie lata. Wszystkie prace powstają w mojej pracowni witraży w Nowym Brzesku. Realizuje projekty autorskie od podstaw, jak również zajmuje się tworzeniem witraży w oparciu o gotowe projekty pochodzące od Klientów. Z moich usług skorzystali już mieszkańcy Nowego i Starego Wiśnicza, Bochni, Brzeska, Tarnowa, Krakowa, Limanowej, Nowego Targu, Nowego Sącza, Wieliczki, Skawiny, Niepołomic, Myślenic i Rabki.

Oferuje witraże zrobione z zastosowaniem beweli. Jest to odpowiednio fazowane, transparentne szkło (może być bezbarwne, jak również brązowe, szafirowe bądź zielone). Ciekawe i różnorodne załamanie światła na szlifowanym szkle stwarza niepowtarzalne efekty kolorystyczne i wizualne. Dodatkowo indywidualne projektowanie witraży pozwala na stworzenie większych, bardziej okazałych kompozycji.

Tło witrażu zrobione jest z wysokiej klasy pięciowarstwowych folii witrażowych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne (wilgoć, wysokie i niskie temperatury, kurczenie) oraz posiada filtry UV, które zapobiegają blaknięciu i zmianie strukturalnej witrażu. W naszej ofercie posiadamy ponad 40 rodzajów folii przezroczystych o różnej fakturze i stopniu przenikania światła oraz ponad 260 barw i odcieni folii kolorowych.

Pracownia witraży – moja oferta

Oferuję Państwu szeroki zakres usług w zakresie projektowania i tworzenia:

Dodatkowo oferuję pomoc w opracowywaniu projektów witraży, konserwację, przeróbki i odnowienia witraży, przeszklenia, montaż witraży.

Wpisz witraz