607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraże do okien

Witraże okienne to ciekawy, a zarazem niebanalny sposób na wykończenie wnętrza. Witraże w oknach nie tylko pełnią rolę dekoracyjną, ale również dodają wnętrzu intymności, ochraniając przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Dzięki odpowiedniej grze kolorów i świateł zmienia się również kolor światła we wnętrzu – staje się ono bardziej nastrojowe. Bogactwo barw, wielość motywów i sposobów obróbki szkła daje możliwość uzyskania wielu różnorodnych ozdób okiennych, które z łatwością można dostosować do wystroju każdego wnętrza w każdym stylu. Dzięki użyciu szkieł o różnej gamie kolorystycznej dekoracyjne witraże okienne doskonale będą wyglądać zarówno we wnętrzach bardziej tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych.

 

Witraże okienne i dekoracje okienne – nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo witraże do okien, które dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i przyozdobią każde pomieszczenie. Witraże okienne projektujemy w całości zgodnie z indywidualnymi preferencjami osoby zamawiającej. Ozdoby okienne tworzymy w dwóch wersjach: jako całe przeszklenia okien lub tylko na część okna, jednocześnie zapewniając przy tym odpowiednią izolację oraz bezpieczeństwo. W ofercie posiadamy również gotowe wzory ozdób okiennych do powieszenia na oknie lub w innym, dowolnym miejscu w domu.

W naszej pracowni okna witrażowe wykonywane są metodą tradycyjną z zastosowaniem taśm ołowianych. Metoda ta pozwala na dokładne i bardzo precyzyjnie odwzorowanie dowolnych wzorów i motywów. Wszystkie nasze witraże wykonywane są ręcznie, dzięki czemu są unikatowe i trudno znaleźć w sklepach podobny produkt. Tło witrażu wykonane jest z wysokiej jakości folii witrażowej, która jest odporna na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV, co przekłada się na żywotność witrażu. W swojej ofercie posiadamy ponad 40 rodzajów folii o różnej fakturze i stopniu przenikania światła. Bogata gama barw i kolorów folii witrażowych (ponad 260 odcieni) pozwala zaspokoić gusta nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie witraże okienne wykonujemy ze szkła bezpiecznego, które charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i dodatkowo zabezpiecza przed rozbiciem czy włamaniem.

 

Witraże na półpiętro

Witraże to sposób na nadanie naszemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej, witraże znakomicie wyglądają usytuowane w oknach na półpiętrze. Witraż w oknie na półpiętrze to bez wątpienia doskonały element wyróżniający cały budynek zarówno od strony zewnętrznej, jak i od wewnątrz. Witraż w oknie klatki schodowej rozświetli półpiętro i nada mu bardziej reprezentatywnego charakteru, tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę, dzięki niezwykłemu połączeniu kolorów, kształtów, świateł i cieni. Zastosowanie witrażu w oknie na półpiętrze może całkowicie odmienić klimat i charakter wnętrza. Witraż okienny z jednej strony pełni funkcję ozdoby – z drugiej zaś – może zasłonić mało atrakcyjny widok za oknem i tym samym mieć bardziej praktyczny i użyteczny charakter. W przypadku okien skierowanych na południe lub zachód witraż na półpiętrze doskonale ochroni przed zbyt intensywnym słońcem. Z kolei dla okien północnych, stworzy efekt ciepła.

Co jeszcze można znaleźć w naszej oferie?

Oprócz witraży okiennych, w naszej pracowni zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem:

Zobacz Galerię Zdjęć

Co wyróżnia naszą pracownię witraży?

Działalność w zakresie obróbki szkła prowadzimy nieprzerwanie od 1994 r. Zdobyte w ciągu tych lat doświadczenie pozwala nam realizować atrakcyjne formy artystyczne od tych prostych i małoformatowych po wielkoformatowe i skomplikowane. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i daje nam ogromną satysfakcję. Setki zrealizowanych projektów przełożyło się na duże grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i ewentualne poprawki, bo Klient jest dla nas najważniejszy.

Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość usług połączoną z perfekcyjnym wykonaniem. Wszystkich zainteresowanych naszymi osiągnięciami, zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

 

Ile kosztuje wykonanie szyby z witrażem?

Cena wykonania witrażu na okno uzależniona jest od:

  • rozmiaru (im większy witraż, tym więcej materiału potrzeba do jego wykonania i tym samym cena wzrasta),
  • rodzaju zastosowanego szkła i użytych materiałów,
  • stopnia skomplikowania prac.

Z racji tego, że każdy witraż jest inny, wycenę witraża robi się po ustaleniu dokładnych szczegółów z zamawiającym.

 

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy szukają nietypowych rozwiązań przy aranżacji wnętrz. Do współpracy zapraszamy Klientów z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego. Z naszych usług skorzystali już mieszkańcy Nowego i Starego Wiśnicza, Brzeska, Bochni, Rzezawy, Rabki, Myślenic, Wieliczki, Skawiny, Niepołomic, Tarnowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Limanowej i Krakowa.

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755