607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraże nowoczesne

Dla większości osób pojęcie “witraż” kojarzy się wyłącznie z obiektami sakralnymi. Nic dziwnego, bowiem tradycyjny witraż miał swoje początki w obiektach kultu religijnego. Współcześnie jednak dużą część witraży stanowią witraże nowoczesne tworzone z kolorowego szkła przeznaczone do ozdabiania wnętrz zarówno domów, jak i obiektów użyteczności publicznej – sklepów, biur, instytucji, restauracji itd. Nowe trendy w sztuce witrażowej powodują, że witraże stanowią doskonały element dekoracyjny i aranżacyjny, a bogactwo wzorów i kolorów szkła oraz różnorodność technik obróbki sprawia, że obecnie szkło otrzymuje nowy wymiar i swój niepowtarzalny styl.

Nowoczesne witraże na zamówienie

W naszej pracowni witraży w Nowym Wiśniczu zajmujemy się tworzeniem witraży nowoczesnych o szerokim zastosowaniu. Specjalizujemy się w tworzeniu witraży nowoczesnych i użytkowych. Wszystkie nasze projekty wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem wysokiej jakości kilku warstwowego szkła bezpiecznego, które wykazuje wysoką odporność na rozbicie i uszkodzenia mechaniczne. Szkło witrażowe jest barwione w masie, jednak bogactwo kolorystyczne uzyskujemy dzięki dodatkowemu ręcznemu malowaniu szkła. Ozdobne witraże autorskie z powodzeniem ozdobią okna, drzwi, meble, wnęki, lampy, abażury dodając wnętrzu niebywałej klasy, elegancji i piękna.

Witraże kolorowe

W swojej pracy wykorzystujemy tradycyjną technikę witrażu z zastosowaniem taśmy ołowianej, która pozwala stworzyć niepowtarzalne dekoracyjne dopasowane do indywidualnych upodobań i potrzeb Klientów. Kolorowe szkło przez które delikatnie przebija światło, stanowi unikatowy element dekoracyjny wnętrz w każdym stylu. Temat witrażu nietradycyjnego może być całkowicie dowolny. Najczęściej wykorzystuje się motywy zwierzęce, roślinne, wzory geometryczne czy secesyjne. Z racji tego, że wszystkie prace wykonujemy w specjalnie przystosowanej pracowni, mamy możliwość podejmowania się prac o różnej wielkości i stopniu skomplikowania.

Zobacz Galerię Zdjęć

 

Oprócz witraży nowoczesnych, wykonujemy również:

W swojej pracy realizujemy gotowe projekty Klientów oraz wykonujemy projekty od zera uwzględniając gusta Klientów i przeznaczenie witrażu. Zajmujemy się również montażem witraży oraz konserwacją i renowacją witraży zabytkowych.

Ile kosztuje projekt i wykonawstwo witraży nowoczesnych?

Ceny wykonania nowoczesnych witraży ustalane są indywidualnie z każdym Klientem. Na koszt usługi ma wpływ stopień skomplikowania projektu, rozmiar witrażu oraz rodzaj zastosowanej techniki i użytych materiałów. Wycenę prac wykonujemy po dokładnych oględzinach i poznaniu wszystkich szczegółów. Po uzgodnieniu wzoru witrażu, wykonujemy projekt w rozmiarach rzeczywistych. Dopiero po zatwierdzeniu projektu przez Klienta i wprowadzeniu ewentualnych poprawek przystępujemy do realizacji. Czas realizacji projektu uzgadniany jest podczas podpisywania umowy.

Pracownia witraży i obróbka szkła dekoracyjnego Nowy Wiśnicz – zasięg działania

Nasze usługi obejmujące projektowanie, wykonywanie i montaż witraży w Nowym Wiśniczu kierujemy do mieszkańców całej Polski, a przede wszystkim do mieszkańców takich miast jak: Nowy i Starego Wiśnicz, Bochnia, Brzesko, Rzezawa, Rabka, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Limanowa i Kraków.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu podjęcia współpracy.

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Zobacz, co jeszcze mamy do zaoferowania

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755