607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Wieliczka, Niepołomice, Kłaj

Pracownia witraży Wieliczka, Kłaj, Niepołomice

Oferujemy niepowtarzalne wzory witraży angielskich, nowoczesnych i użytkowych stanowiących wyjątkową ozdobę domu, mieszkania, biura, restauracji, hotelu itd. Wykonujemy ręcznie ozdoby ze szkła witrażowego, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Poprzez odpowiednie zdobienia drzwi, okien, mebli kuchennych, pokojowych i witryn dodajemy wnętrzu niepowtarzalności, elegancji i piękna. Nasz pracownia witraży ma za sobą setki udanych realizacji, które przełożyły się na wielu zadowolonych Klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Realizujemy autorskie projekty witraży od zera lub wykonujemy je zgodnie z inwencją twórczą Klienta. Prace pochodzące z naszej pracowni szkła dekoracyjnego są unikalne, dlatego stanowią wysoką wartość artystyczną.

 

Co oferujemy?

W ramach świadczonych usług oferujemy projektowanie oraz kompleksowe wykonanie:

Dodatkowo wykonujemy konserwację i renowację witraży oraz ich montaż we wskazanym miejscu.

 

Witraże angielskie – czarno białe

Wykonujemy wysokiej jakości witraże angielskie do wnętrz w różnym stylu. Witraże angielskie tworzymy techniką tradycyjną z wykorzystaniem taśmy ołowianej.

 

Witraże do wnętrz nowoczesnych

W ramach świadczonych usług oferujemy witraże nowoczesne o różnym przeznaczeniu dopasowane do wnętrz w różnych stylach architektonicznych.

 

Witraże do okien

Okna witrażowe to sposób na nadanie wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Bogactwo kolorów uzyskujemy dzięki wykorzystaniu różnokolorowych folii witrażowych (ponad 260 kolorów i odcieni).

 

Witraże do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Przeszklenia witrażowe w drzwiach wykonujemy z wysokiej jakości szkła bezpiecznego, które jest odporne na uszkodzenia i rozbicie.

 

Witraże do witryn meblowych

Wykonujemy szyby witrażowe do mebli na indywidualne zamówienie z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i połączenia technik witrażowych, dzięki którym otrzymujemy bogato zdobione witraże do mebli. Witraże do frontów meblowych to niebanalny pomysł na dekorację pomieszczenia.

 

Wykonujemy witraże na zamówienie według indywidualnych projektów
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią

 

Obróbka szkła artystycznego Niepołomice – do kogo kierujemy swoje usługi?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Wieliczka, Kłaj, Niepołomice – najważniejsze informacje na temat poszczególnych miejscowości

Wieliczka – miasto powiatowe znajdujące się w województwie małopolskim. Od Krakowa Wieliczkę dzieli około 13 km w linii prostej. Na terenie miasta znajduje się kopalnia soli.

Kłaj – gmina wiejska w powiecie wielickim, położna w zachodnim krańcu Kotliny Sandomierskiej. Przez Kłaj przepływa rzeka Raba. Gmina graniczy z Niepołomicami, Gdowem, Bochnią, Drwiną.

Niepołomice – miasto leżące w środkowej części województwa małopolskiego, na wschód od Krakowa. Niepołomice administracyjnie podzielone są na 7 osiedli: Zakościele, Zagrody, Boryczów, Jazy, Piaski, Śródmieście i Podgrabie.

 

Witraże do domu, witraże użytkowe w Kłaju, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755