607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Nowy sącz

Projektowanie i wyrób witraży Nowy Sącz

Od kilkunastu lat z pasją tworzymy różnego rodzaju witraże mające zastosowanie we wnętrzach mieszkalnych, biurach, restauracjach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nasza pracownia powstała z myślą o Klientach, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań w dziedzinie aranżacji i wystroju wnętrz. Łączymy to, co tradycyjne z tym, co nowoczesne. Wszystkie nasze witraże wykonywane są ręcznie, dzięki czemu są unikalne i oryginalne. Różnorodność kolorystyczną uzyskujemy dzięki ręcznie malowanemu szkłu, które w połączeniu z taśmą artystyczną pozwala uzyskać efekt niesamowitej gry świateł. Autorskie witraże wykonujemy na zamówienie z uwzględnieniem wskazówek i preferencji Klientów.

 

Pracownia witraży Nowy Sącz – pełna oferta

Nasza pracownia oferuje szeroki zakres usług. Wykonujemy projekty, realizacje, montaż, konserwacje i renowacje:

 

Witraże wykonywane metodą angielską

Witraże angielskie stanowią niezwykłą ozdobę domów i mieszkań. W naszej pracowni powstają mało – i wielkoformatowe witraże o zróżnicowanej tematyce przy użyciu wysokiej jakości szkieł o zróżnicowanych fakturach. Ponadprzeciętne efekty świetlne uzyskujemy dzięki zastosowaniu różnych wzorów i wielkości szkła fazowanego (beweli). 

 

Szyby witrażowe do okien

Dzięki swojej ogromnie  plastyczności, witraż może być wykorzystany niemal w każdym wnętrzu. Wielokolorowe dekoracje szklane na okna składające się w barwne obrazy to również doskonała alternatywa dla zasłon czy rolet.

 

Witraże drzwiowe

Ozdobne witraże z powodzeniem zdobić mogą przeszklone drzwi wejściowe i drzwi wewnętrze. W naszej pracowni wszystkie witraże do drzwi wykonujemy na tzw. szkle bezpiecznym, które jest odporne na uszkodzenia, a po ewentualnym rozbiciu nie rozsypuje się na drobne kawałki.

 

Witraże do mebli

Wykonujemy wzory witraży meblowych dopasowując je do wystroju i klimatu wnętrza. Wszystkie nasze witraże cechuje długowieczność oraz wysoka jakość stosowanych rozwiązań.

 

Witraże nowoczesne

Współcześnie witraż nie jest wyłącznie sztuką sakralną. Coraz częściej witraże wykorzystuje się przy aranżacji nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych i biurowych. Pięknie skomponowane ze sobą kolory szkła pozwalają stworzyć niepowtarzalny nastrój. Witraże nowoczesne znajdują bardzo przestronne zastosowanie w formie przeszkleń mebli, okien, drzwi, ścian działowych oraz w roli dekoracji ściennych, ozdób i oświetleń.

 

Chcesz zamówić witraż?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami drogą elektroniczną.

 

Dla kogo kierujemy swoje usługi obróbki szkła dekoracyjnego?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Nowy Sącz – najważniejsze informacje o miejscowości

Nowy Sącz to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie małopolskim. Nowy Sącz znajduje się w Dolinie Sądeckiej. Miasto zostało założone przez Wacława II w 1292 r, wtedy też głównie pełniło funkcję handlowe. Obecnie Nowy Sącz jest ważnym ośrodkiem turystycznym i kulturalnym ziemi sądeckiej.

 

Realizacje witraży na zamówienie w Nowym Sączu, czyli gdzie?

 

 Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755