607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Kraków

Pracownia witraży i szkła dekoracyjnego Kraków

Działalność w zakresie usług szklarskich i obróbki szkła artystycznego prowadzimy od 1994 r., oferując przy tym szeroki wachlarz usług. Nasza pracownia witrażowa specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu witrażu o różnym przeznaczeniu. Wszystkie witraże wykonujemy ręcznie, odwołując się do tradycyjnego rzemiosła witrażowego. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług po to, aby witraże mogły cieszyć oko naszych klientów przez długie lata.

Zakres świadczonych usług w pracowni witraży w Krakowie

W ramach pracowni witraży oferujemy:

Dodatkowo wykonujemy profesjonalną renowację i naprawę witraży, konserwację oraz montaż. Świadczymy również usługi w zakresie wykonania nietypowych form witrażowych oraz szeroko rozumianej obróbki szkła dekoracyjnego.

Witraże angielskie

Witraże wykonywane metodą angielską to witraże biało-czarne przygotowywane na baweli, czyli szkle fazowanym. Ze względu na swój uniwersalny charakter stanowią doskonałą dekorację wnętrza w każdym stylu.

 

Witraże do okien

Szyby z witrażem mogą doskonale wpisywać się w wystrój każdego wnętrza, zarówno tego klasycznego, jak i nowoczesnego. Witraż okienny najczęściej umieszczany jest w szybie zespolonej, dzięki czemu okno zachowuje swoje właściwości termoregulacyjne. Dekoracja okien witrażami to sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

 

Witraże do drzwi

Wszystkie witraże drzwiowe wykonywane są na tzw. szkle bezpiecznym, które odporne jest na rozbicie i uszkodzenia. Dodatkowo oferujemy odpowiednio fazowane szkło, za pomocą którego możemy stworzyć niepowtarzalne efekty wizualne. Wykonujemy witraże do drzwi zewnętrznych oraz drzwi wewnętrznych.

 

Witraże do mebli

Witraż doskonale sprawdzi się jako element zdobniczy frontów meblowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii witrażowych (ponad 260 barw i odcienie) można stworzyć różnobarwne kompozycje znajdujące zastosowanie w każdym stylu.

 

Witraże nowoczesne

Nietradycyjne witraże umożliwiają ozdobienie nowoczesnych wnętrz i budynków. Tematem witraża współczesnego może być dowolny wzór dostosowany do wnętrza, w którym taki witraż ma się znaleźć.

Chcesz przyozdobić mieszanie nietuzinkowym witrażem?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie autorski witraż

 

Witraże angielskie, nowoczesne i użytkowe w Krakowie – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Kraków – najważniejsze informacje o miejscowości

Kraków to duże miasto (stolica Małopolski) położone w południowej Polsce nad Wisłą. Po Warszawie jest to drugie miasto w Polsce pod względem powierzchni. Obecnie Kraków jest miastem na prawach powiatu i siedzibą władz województwa małopolskiego. Z Krakowem sąsiadują gminy, takie jak: Mogilany, Niepołomice, Zielonki, Wieliczka, Wielka Wieś, Skawina, Zabierzów, Koniusza, Liszki, Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca. O 1991 r. Kraków podzielony jest na 18 dzielnic samorządowych.

 

Witraże w Krakowie, czyli gdzie?

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755