607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Tarnów

Pracownia witraży Tarnów i okolice

Działalność w zakresie obróbki szkła prowadzimy już od 1994 r. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie i umiejętności, które przełożyły się na setki wykonanych witraży o różnym przeznaczeniu. Specjalizujemy się w obróbce szkła dekoracyjnego, projektowaniu i wykonywaniu witraży użytkowych, nowoczesnych i angielskich. Wszystkie prace wykonujemy ręcznie ze szkieł o różnej  strukturze fakturowej, dzięki czemu Klienci otrzymują niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju prace. Witraże powstające w naszej pracowni są dokładnie przemyślane i dostosowane do rodzaju pomieszczenia, w którym mają zostać umieszczone. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze witraże stanowiły niepowtarzalną ozdobę, a dzięki  zastosowaniu różnych technik tworzenia, są one dostępne dla każdego. Techniki, które wykorzystujemy w naszej pracowni, gwarantują długowieczność dzieł. Nasze witraże zdobią wnętrza wielu domów prywatnych, restauracji, hoteli  oraz innych placówek publicznych. Na życzenie Klienta witraże wykonujemy na tzw. szkle bezpiecznym o zwiększonej odporności na uszkodzenie i rozbicie. Jesteśmy w stanie sprostać bardzo różnorodnym oczekiwaniom Klientów, oferując szeroki wachlarz propozycji – od witraży małoformatowych po wiraże wielkoformatowe zdobiące wnętrze domów, drzwi, okien, mebli.  

 

Zakres świadczonych usług

Nasza pracownia oferuje Państwu szeroki wachlarz usług związanym z wykonawstwem witraży o różnym przeznaczeniu. W ramach świadczonych usług wykonujemy:

Dodatkowo oferujemy:

  • projekty witraży od zera według indywidualnych upodobań Klientów,
  • montaż witraży,
  • konserwacja i renowacja witraży.

 

Witraże angielskie

Witraże angielskie mogą świetnie podkreślić element wystroju każdego wnętrza. Wykonywane są z najwyższej jakości szkła fazowanego (baweli). W zależności od preferencji mogą przedstawiać różne motywy i wzory. 

 

Witraże do okien

Okienny witraż z jednej strony zapewnia intymność, z drugiej zaś stwarza odpowiedni nastrój we wnętrzu.

 

Witraże do drzwi

Drzwi to miejsce, w których witraż umieszczamy najczęściej. Witraż w drzwiach doskonale sprawdza się w roli przeszklenia. Witraże montowane w szkło zespolone zapewnią właściwą izolację termiczną.

 

Witraże do mebli

Witraże wykonywane  w naszej pracowni mogą być gustowną i elegancką ozdobą witryn meblowych.

 

Witraże nowoczesne

Witraże nowoczesne mogą mieć zastosowanie w nowoczesnych przestrzeniach użytkowych. Różnorodne techniki tworzenia, bogactwo kolorów i materiałów daje mnóstwo możliwości twórczych.

 

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Skontaktuj się z naszą pracownią

 

Do kogo kierujemy swoje usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa witraży?  

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Tarnów – najważniejsze informacje o miejscowości

Tarnów to miasto położone w województwie małopolskim na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej. W skład gminy Tarnów wchodzi 14 wsi okalających: Radlna, Poręba, Wola Rzędzińska, Biała, Jodłówka Wałki, Zbylitowska Góra, Zgłobice, Błonie, Koszyce Wielkie, Koszyce Małe, Błonie, Łękawka, Zawada, Nowodworze

Tarnów jest obecnie znaczącym ośrodkiem gospodarczym, turystycznym i kulturalnym w Małopolsce. Główną osią komunikacyjną Tarnowa jest autostrada A4 oraz linia kolejowa E 30.

 

Witraże angielskie i nowoczesne do domu w Tarnowie, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755