607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Tarnów

Pracownia witraży Tarnów i okolice

Działalność w zakresie obróbki szkła prowadzimy już od 1994 r. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie i umiejętności, które przełożyły się na setki wykonanych witraży o różnym przeznaczeniu. Specjalizujemy się w obróbce szkła dekoracyjnego, projektowaniu i wykonywaniu witraży użytkowych i sakralnych. Wszystkie prace wykonujemy ręcznie ze szkieł o różnej  strukturze fakturowej, dzięki czemu Klienci otrzymują niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju prace. Witraże powstające w naszej pracowni są dokładnie przemyślane i dostosowane do rodzaju pomieszczenia, w którym mają zostać umieszczone. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze witraże stanowiły niepowtarzalną ozdobę, a dzięki  zastosowaniu różnych technik tworzenia, są one dostępne dla każdego. Techniki, które wykorzystujemy w naszej pracowni, gwarantują długowieczność dzieł. Nasze witraże zdobią wnętrza wielu domów prywatnych, kościołów, restauracji, hoteli  oraz innych placówek publicznych. Na życzenie Klienta witraże wykonujemy na tzw. szkle bezpiecznym o zwiększonej odporności na uszkodzenie i rozbicie. Jesteśmy w stanie sprostać bardzo różnorodnym oczekiwaniom Klientów, oferując szeroki wachlarz propozycji – od witraży małoformatowych po wiraże wielkoformatowe zdobiące wnętrze kościołów, świątyń, drzwi, okien.  

 

Zakres świadczonych usług

Nasza pracownia oferuje Państwu szeroki wachlarz usług związanym z wykonawstwem witraży o różnym przeznaczeniu. W ramach świadczonych usług wykonujemy:

Dodatkowo oferujemy:

  • projekty witraży od zera według indywidualnych upodobań Klientów,
  • montaż witraży,
  • konserwacja i renowacja witraży.

 

Witraże sakralne przeznaczone do ozdabiania miejsc kultu religijnego

Witraże do wnętrz sakralnych mogą podkreślić element wystroju kościoła, kaplic i obiektów kultu religijnego. Wykonywane są z najwyższej jakości szkła bezpiecznego w bogactwie kolorów. W zależności od preferencji mogą przedstawiać wizerunki świętych (witraże figuralne), sceny lub motywy biblijne.

 

Witraże do okien

Okienny witraż z jednej strony zapewnia intymność, z drugiej zaś stwarza odpowiedni nastrój we wnętrzu.

 

Witraże do drzwi

Drzwi to miejsce, w których witraż umieszczamy najczęściej. Witraż w drzwiach doskonale sprawdza się w roli przeszklenia. Witraże montowane w szkło zespolone zapewnią właściwą izolację termiczną.

 

Witraże do mebli

Witraże wykonywane  w naszej pracowni mogą być gustowną i elegancką ozdobą witryn meblowych.

 

Witraże nowoczesne

Witraże nowoczesne mogą mieć zastosowanie w nowoczesnych przestrzeniach użytkowych. Różnorodne techniki tworzenia, bogactwo kolorów i materiałów daje mnóstwo możliwości twórczych.

 

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Skontaktuj się z naszą pracownią

 

Do kogo kierujemy swoje usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa witraży?  

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji i zarządców obiektów sakralnych. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Tarnów – najważniejsze informacje o miejscowości

Tarnów to miasto położone w województwie małopolskim na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej. W skład gminy Tarnów wchodzi 14 wsi okalających: Radlna, Poręba, Wola Rzędzińska, Biała, Jodłówka Wałki, Zbylitowska Góra, Zgłobice, Błonie, Koszyce Wielkie, Koszyce Małe, Błonie, Łękawka, Zawada, Nowodworze

Tarnów jest obecnie znaczącym ośrodkiem gospodarczym, turystycznym i kulturalnym w Małopolsce. Główną osią komunikacyjną Tarnowa jest autostrada A4 oraz linia kolejowa E 30.

 

Witraże sakralne i witraże do domu w Tarnowie, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755