607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Myślenice, Dobczyce, Gdów

Pracownia witraży angielskich i użytkowych Myślenice, Dobczyce, Gdów

Oferujemy unikalne kompozycje witrażowe realizowane techniką tradycyjną z wykorzystaniem ręcznie malowanego szkła, wielokolorowych folii witrażowych i taśm ołowianych. Projektujemy i wykonujemy witraże na zamówienie o różnym przeznaczeniu m.in. witraże do domu, biur, restauracji, hotelów i różnych obiektów użyteczności publicznej. Obróbką szkła zajmuje się nieprzerwanie od 1994 r. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam realizować wysokiej jakości projekty dopasowane stylem do współczesnej architektury. Realizację każdego witrażu poprzedza projekt w rozmiarach rzeczywistych. Zaufało nam wielu Klientów, a nasze witraże zdobią wnętrza wielu domów. 

 

Jakie usługi wykonujemy w naszej pracowni?

Wykonujemy od projektu po pełną realizację:

 

Witraże angielskie czarno-białe

Witraże angielskie wyróżniają się bogactwem zdobień, dzięki czemu tworzą niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu, w którym się znajdują. 

 

Przeszklenia drzwiowe

Witraże drzwiowe wykonujemy na tzw. szkle bezpiecznym, które jest odporne na uszkodzenie mechaniczne i rozbicie. Folie witrażowe wykorzystywane do tła witrażów są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu witraże do drzwi zewnętrznych są długowieczne i nie ulegają zniszczeniom.

 

Witraże okienne

Witraż do okna to sposób na niebanalną dekorację wnętrza. Delikatnie rozświetlają pomieszczenia i sprawiają, że wnętrze nabiera niepowtarzalności i elegancji.

 

Witraże do frontów meblowych

Nasze prace znajdują również zastosowanie jako ozdoba różnego typu mebli. Wykonujemy wzory witraży na zamówienie, które dobrze będą współgrać zarówno z meblami klasycznymi, jak i tymi nowoczesnymi.

 

Witraże nowoczesne – kolorowe

Projektujemy witraże nietradycyjne do wnętrz nowoczesnych i ekskluzywnych. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam realizować zróżnicowane projekty.

 

Szukasz pracowni, która zrealizuje Twój projekt lub zaprojektuje witraż od zera?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie

 

Obróbka szkła dekoracyjnego – do kogo kierujemy swoje usługi?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Myślenice, Dobczyce, Gdów – kilka najważniejszych informacji o lokalizacji poszczególnych miejscowości

Myślenice – miasto położone 30 km na południe od Krakowa. Najprawdopodobniej nazwa miasta pochodzi od imienia założyciela osady, czyli Myślimira. W Myślenicach wyróżniono 6 dzielnic, do których należy: Chełm, Zarabie (dzielnica turystyczna), Osiedle Tysiąclecia, Górne i Dolne Przedmieście oraz Centrum. Przez miasto przepływa rzeka Raba.

Dobczyce – gmina i miasto Dobczyce zlokalizowane są na Pogórzu Wielickim w sąsiedztwie Beskidu Makowskiego i Wyspowego. Na terenie Dobczyc znajduje się Jezioro Dobczyckie. W skład gminy wchodzi 13 sołectw: Stojowice, Stadniki, Skrzynka, Sieraków, Rudnik, Nowa Wieś, Niezdów, Kornatka, Kędzierzynka, Dziekanowice, Brzezowa, Brzączowice, Bieńkowice.

Gdów – to gmina wiejska położona w województwie małopolskim na Pogórzu Wielickim w dolinie rzeki Raba. Na terenie Gdowa znajduje się zabytkowy kościół pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny pochodzący z przełomu XIII i XIV w.

 

Pracownia witraży Gdów, czyli gdzie?

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755