607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Nowy Targ

Tradycyjne i nowoczesne witraże Nowy Targ

Zajmujemy się tworzeniem wyrobów ze szkła dekoracyjnego, w tym witraży użytkowych metodą nowoczesną i angielską. Oferujemy wykonanie witraży od podstaw w oparciu o indywidualne wymagania Klientów. Dbamy o wybór odpowiedniego rodzaju szkła i staranność wykonania. Wszystkie nasze witraże wykonywane są ręcznie przez rzemieślników-artystów, którzy obróbką szkła zajmują się nieprzerwanie od 1994 r. Wykonujemy witraże do przestrzeni publicznych i prywatnych będące doskonałą i niepowtarzalną ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują. W ramach naszej kilkunastoletniej działalności zrealizowaliśmy setki projektów witraży. Zaufało nam wielu Klientów, a nasze prace ozdabiają wiele wnętrz mieszkalnych.

 

Zakres świadczonych usług w pracowni witraży Nowy Targ

W naszej pracowni zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem:

Witraże angielskie

Tworzymy wielkoformatowe witraże angielskie przedstawiające wybrane motywy i wzory. Wszystkie witraże angielskie wykonujemy ręcznie.

 

Okna witrażowe

Witraż okienny to ciekawy pomysł na oryginalne i nieprzeciętne ozdobienie okna. Wykonujemy szkło dekoracyjne do okien na zamówienie, dostosowując kolorystykę, wzory i motywy przewodnie do wystroju pomieszczenia.

 

Witraże drzwiowe

Witraże do drzwi wewnętrznych najczęściej montujemy w roli samodzielnego przeszklenia. Witraże do drzwi wejściowych, ze względu na swoje przeznaczenie, z reguły umieszczane są w pakiecie szyb zespolonych, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

Szkło dekoracyjne do mebli

Szyby ozdobne do mebli nadają wyjątkowego designu wnętrzom Szkło dekoracyjne jest ponadczasowym elementem wykończenia wnętrz. Niezwykle kolorowe folie witrażowe o różnej fakturze urozmaicą wszystkie szklane meble.

 

Witraże do wnętrz nowoczesnych

Współczesne witraże mogą być wykorzystywane do każdego wnętrza: od pomieszczeń w domach prywatnych, po hotele czy restauracje. Nowoczesny witraż przypominający obraz z powodzeniem przyozdobi ściany, drzwi, okna, szklane meble.

 

Szukasz osoby, która zaprojektuje kolorowy witraż?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Skontaktuj się z naszą pracownią witrażu

 

Projektowanie i wykonanie witrażu – do kogo kierujemy swoją ofertę?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Nowy Targ – najważniejsze informacje o miejscowości

Nowy Targ to miasto mieszczące się na południu województwa małopolskiego w powiecie nowotarskim. Jest to największe i jednocześnie najstarsze miasto w regionie Podhala, które najprawdopodobniej powstało w XIII w. Miasto pełni funkcję turystyczną ze względu na swoje wyjątkowe położenie u zbiegu Czarnego i Białego Dunajca. Przez Nowy Targ przechodzi droga krajowa nr 47 łącząca miasto z Krakowem i Zakopanem, czyli tzw. zakopianka.

 

Witraże w Nowym Targu, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

witraże użytkowe Nowy Sącz
witraże użytkowe Kłaj
witraże użytkowe Kraków
witraże użytkowe Wadowice
witraże użytkowe Gdów
witraże użytkowe Tymbark
witraże użytkowe Mszana Dolna
witraże użytkowe Czchów

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755