607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Skawina, Wadowice

Projektowanie i wykonawstwo witraży Skawina i Wadowice

Nasza pracownia  zajmuje się projektami i wykonawstwem wszystkich typów witraży o dowolnej kolorystyce i wielkości. Tworzymy witraże do obiektów publicznych i prywatnych. Wszystkie prace wykonywane są ręcznie według własnych projektów lub projektów dostarczonych przez Klientów. Duży nacisk kładziemy na wybór odpowiednio szkła, dzięki czemu wszystkie realizacje są wysokiej jakości. Doskonała znajomość technik witrażowych sprawia, że jesteśmy w stanie wykonywać różnorodne zlecenia – począwszy od tych niewielkich i prostych skończywszy na wielkoformatowych, bardziej skomplikowanych, a nawet niestandardowych. Nasze witraże z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako stylowy dodatek będący ozdobą wnętrza.  

 

Kompleksowe usługi wykonania witrażu i szkła artystycznego

W ramach naszych usług oferujemy:

   Ponadto zajmujemy się montażemkonserwacją i renowacją witraży zabytkowych.

 

Witraże czarno-białe

Oferujemy kompleksową usługę – projekt i wykonanie witraży techniką angielską do wnętrz domów, mieszkań, biur, hoteli itd. 

 

Szkło dekoracyjne do okien

Wykonujemy witraże okienne tworzone na indywidualne zamówienia Klientów. Folie witrażowe, których używamy do tła witraży, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają witrażowi długą żywotność.  

 

Witraże do drzwi

Elementem dodającym wnętrzom elegancji są drzwi z przeszkleniami witrażowymi. Każde szkło można dodatkowo wyposażyć w szkło ornamentowe czy fazowane, które będzie stanowić ozdobę drzwi.

 

Witraże do mebli

Szyby witrażowe do mebli wykonujemy przy wykorzystaniu wysokiej jakości kolorowych folii witrażowych i ołowiu, dzięki czemu otrzymujemy unikalne kompozycje pasujące do wystroju wnętrza w każdym stylu.  

 

Witraże nietradycyjne

Witraż nowoczesny wyróżnia się nie tylko bogactwem koloru, ale i nowoczesną formą, która  idealnie pasuje do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, biurowych itd.

 

Szukasz przystępnej cenowo pracowni specjalizującej się w wykonawstwie witraży?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Skontaktuj się z naszą pracownią witrażu, a zaprojektujemy Ci witraż od zera

 

Do kogo skierowane są nasze usługi obróbki szkła artystycznego i dekoracyjnego?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Skawina, Wadowice – najważniejsze informacje o miejscowościach

Skawina – miasto położone w województwie małopolskim w powiecie krakowskim na rzeką Skawinką. W końcu XVI w. było to miasto opactwa benedyktynów tynieckich. Wschodnią część miasta obejmują Korabniki, na których terenie znajduje się renesansowy pałac-dwór z XVI w.

Wadowice  – miasto znajduje się w zachodniej części Pogórza Śląskiego nad rzeką Skawą. Jest to miasto rodzinne papieża Jana Pawła II. Z tego powodu też stanowi ważny ośrodek pielgrzymkowy.

 

Pracownia witraży w Skawinie, czyli gdzie?

 ​

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755