607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Rabka, Mszana Dolna

Pracownia witrażu Mszana Dolna, Rabka

Pracownia witraży znajdująca się w Nowym Wiśniczu to miejsce, w którym powstają niepowtarzalne, unikatowe i ręcznie wykonywane witraże użytkowe. Wszystkie prace powstające w naszej pracowni charakteryzują się precyzyjnym wykonawstwem, starannością, dbałością o każdy szczegół, a przede wszystkim tym, że są jedyne w swoim rodzaju. Podstawowymi materiałami, które wykorzystujemy w naszej pracy są: szkło, taśmy ołowiane oraz wysokiej jakości folie witrażowe. Prace realizujemy na podstawie powierzonych projektów Klientów lub wykonujemy własne autorskie projekty z uwzględnieniem wskazówek i preferencji zamawiającego.

 

Pracownia szkła artystycznego Mszana Dolna – nasza oferta

W ramach usług świadczonych w pracowni witrażu oferujemy:

Oferujemy pełny zakres usług związanych z projektowaniem i wykonaniem witraży, ich renowacją, konserwacją oraz montażem.

 

Witraże angielskie (czarno białe, nie-kolorowe)

Witraże angielskie w naszej pracowni powstają na potrzeby klientów, którzy pragną oryginalnej ozdoby. 

 

Szkło dekoracyjne do okien

Witraże powstające w naszej pracowni wyróżniają się bogactwem detali i piękną kolorystyką. Idealnie sprawdzą się na oknach w roli dekoracji.

 

Drzwi witrażowe

Oferujemy witraże drzwiowe zrobione z zastosowaniem baweli, czyli odpowiednio fazowanego i szlifowanego szkła, które stwarza niepowtarzalne efekty wizualne. W naszej pracowni wykonujemy witraże do drzwi wejściowych oraz pokojowych i łazienkowych.

 

Witraże do witryn meblowych

Witraże stanowią efektowną dekorację mebli zarówno kuchennych, jak i pokojowych. Wszystkie wykonywane przez nas witraże realizowane są na zamówienie według indywidualnych pomysłów zamawiającego lub projektów autorskich.

 

Witraże nowoczesne

Nowoczesne aranżacje wnętrz często obfitują w nietypowe i zaskakujące rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań może być nowoczesny witraż zdobiący i dopełniający styl całego pomieszczenia.

 

Wykonujemy witraże na zamówienie według autorskich projektów
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią

 

Witraże angielskie i użytkowe na zamówienie – do kogo kierujemy nasze usługi?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Mszana Dolna i Rabka Zdrój – podstawowe informacje o miejscowościach

Mszana Dolna – miasto leży w powiecie limanowskim, w zachodniej części Beskidu Wyspowego nieopodal rzeki Raby. Mszana Dolna od Krakowa oddalona jest o 50 km. Na terenie Mszany znajduje się wybudowany w 1901 r. kościół św. Michała Archanioła, w którym znajduje się jeden ołtarz główny w stylu gotyckim z figurami Michała Archanioła, Pana Jezusa i Matki Bożej oraz trzy ołtarze boczne (ołtarz Matki Bożej Dobrej Rady, ołtarz Serca Jezusowego i ołtarz św. Józefa).

Rabka Zdrój – miasto położone jest w powiecie nowotarskim, przy drodze krajowej z Krakowa do Zakopanego i z Bielska Białej do Nowego Sącza. Rabka Zdrój przede wszystkim pełni funkcję turystyczną – to znane w całej Polsce uzdrowisko dla dzieci i dorosłych. Bogactwem naturalnym Rabki są solanki.

 

Witraże w Rabce Zdroju, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755