607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Rabka, Mszana Dolna

Pracownia witrażu Mszana Dolna, Rabka

Pracownia witraży znajdująca się w Nowym Wiśniczu to miejsce, w którym powstają niepowtarzalne, unikatowe i ręcznie wykonywane witraże użytkowe i sakralne. Wszystkie prace powstające w naszej pracowni charakteryzują się precyzyjnym wykonawstwem, starannością, dbałością o każdy szczegół, a przede wszystkim tym, że są jedyne w swoim rodzaju. Podstawowymi materiałami, które wykorzystujemy w naszej pracy są: szkło, taśmy ołowiane oraz wysokiej jakości folie witrażowe. Prace realizujemy na podstawie powierzonych projektów Klientów lub wykonujemy własne autorskie projekty z uwzględnieniem wskazówek i preferencji zamawiającego.

 

Pracownia szkła artystycznego Mszana Dolna – nasza oferta

W ramach usług świadczonych w pracowni witrażu oferujemy:

Oferujemy pełny zakres usług związanych z projektowaniem i wykonaniem witraży, ich renowacją, konserwacją oraz montażem.

 

Witraże sakralne – kościelne

Witraże o tematyce religijnej w naszej pracowni powstają nie tylko na potrzeby kościołów, katedr i kaplic, ale również na zamówienie zarządców obiektów około sakralnych, takich jak plebanie, domy parafialne, domy rekolekcyjne czy domy pogrzebowe.

 

Szkło dekoracyjne do okien

Witraże powstające w naszej pracowni wyróżniają się bogactwem detali i piękną kolorystyką. Idealnie sprawdzą się na oknach w roli dekoracji.

 

Drzwi witrażowe

Oferujemy witraże drzwiowe zrobione z zastosowaniem baweli, czyli odpowiednio fazowanego i szlifowanego szkła, które stwarza niepowtarzalne efekty wizualne. W naszej pracowni wykonujemy witraże do drzwi wejściowych oraz pokojowych i łazienkowych.

 

Witraże do witryn meblowych

Witraże stanowią efektowną dekorację mebli zarówno kuchennych, jak i pokojowych. Wszystkie wykonywane przez nas witraże realizowane są na zamówienie według indywidualnych pomysłów zamawiającego lub projektów autorskich.

 

Witraże nowoczesne

Nowoczesne aranżacje wnętrz często obfitują w nietypowe i zaskakujące rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań może być nowoczesny witraż zdobiący i dopełniający styl całego pomieszczenia.

 

Wykonujemy witraże na zamówienie według autorskich projektów
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią

 

Witraże sakralne i użytkowe na zamówienie – do kogo kierujemy nasze usługi?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji i zarządców obiektów sakralnych. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Mszana Dolna i Rabka Zdrój – podstawowe informacje o miejscowościach

Mszana Dolna – miasto leży w powiecie limanowskim, w zachodniej części Beskidu Wyspowego nieopodal rzeki Raby. Mszana Dolna od Krakowa oddalona jest o 50 km. Na terenie Mszany znajduje się wybudowany w 1901 r. kościół św. Michała Archanioła, w którym znajduje się jeden ołtarz główny w stylu gotyckim z figurami Michała Archanioła, Pana Jezusa i Matki Bożej oraz trzy ołtarze boczne (ołtarz Matki Bożej Dobrej Rady, ołtarz Serca Jezusowego i ołtarz św. Józefa).

Rabka Zdrój – miasto położone jest w powiecie nowotarskim, przy drodze krajowej z Krakowa do Zakopanego i z Bielska Białej do Nowego Sącza. Rabka Zdrój przede wszystkim pełni funkcję turystyczną – to znane w całej Polsce uzdrowisko dla dzieci i dorosłych. Bogactwem naturalnym Rabki są solanki.

 

Witraże w Rabce Zdroju, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755