607-347-755 dorota-twardowska1@tlen.pl
Witraże na wymiar, nowoczesne. Godziny: 7.00 - 18.00

Witraż – Trzciana, Iwkowa, Rajbrot, Czchów

Witraże autorskie w Trzcianie, Iwkowej, Rajbrocie, Czchowie

Nasza pracownia witrażu oferuje Państwu projektowanie, wykonanie oraz montaż witraży. Zapewniamy zaprojektowanie witrażu w całości, jak również wykonujemy prace w oparciu o gotowe propozycje Klienta. Tworzymy witraże wyróżniające się bogactwem kolorów do różnych wnętrz, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Nasze witraże tworzymy w różnych rozmiarach, dopasowując je ściśle do rodzaju pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Wszystkie witraże wykonywane są ręcznie według tradycyjnych technik zdobienia szkła, dzięki czemu nasze projekty są unikatowe i niepowtarzalne. Na przestrzeni ponad 20 lat wykonaliśmy setki udanych realizacji, które zdobią wiele domów i różnych obiektów użyteczności publicznej.

 

Pełny zakres usług w ramach naszej pracowni witrażu

W naszej pracowni witrażu zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem witraży o różnych przeznaczeniu, w tym

 

Witraże angielskie o dowolnej tematyce

Projektujemy witraże angielskie, które są jedną z wielu opcji na dekorację wnętrza. Wszystkie nasze realizacje poprzedzone są projektem witrażu w rozmiarach rzeczywistych. Przeszklenia witrażowe metodą angielską wykonujemy z wysokiej jakości szkła fazowanego. 

 

Witraże do domu – witraże okienne, witraże do drzwi, witraże meblowe

Witraże mogą odmienić charakter i wystrój domu czy mieszkania. Jest to szczególny rodzaj piękna, gdyż wielobarwne i szklane mozaiki tworzą niepowtarzalny nastrój we wnętrzu. Bogactwo kolorystyczne w naszej pracowni otrzymujemy dzięki ręcznie malowanemu szkłu.

 

Witraże nowoczesne – kolorowe

W ramach pracowni wykonujemy witraże nowoczesne o dowolnej tematyce, które stanowią ciekawą i niebanalną dekorację wnętrza.

 

Poszukujesz niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych we własnym mieszkaniu?
+48 607-347-755
dorota-twardowska1@gmail.com
Oferujemy projekt i wykonanie witraży użytkowych dostosowanych do stylu i wystroju mieszkania

 

 

Witraże użytkowe i angielskie, szkło artystyczne – do kogo kierujemy swoje usługi?

Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji itd. Witraże wykonujemy według projektów własnych lub dostarczonych przez Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem południa Polski (województwo małopolskie).

 

Trzciana, Iwkowa, Rajbrot, Czchów – krótkie informacje na temat poszczególnych miejscowości

Trzciana – gmina Trzciana mieści się w powiecie bocheńskim na obszarze Karpat Zachodnich. Od Krakowa wieś dzieli około 45 km w linii prostej. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Kamionna, Kierlikówka, Leszczyna, Łąkta Dolna, Rdzawa, Trzciana i Ujazd.

Iwkowa – gmina Iwkowa stanowi najbardziej wysuniętą na południe część powiatu brzeskiego. Iwkowa graniczy z powiatami: limanowskim, nowosądeckim i bocheńskim. Nazwa pochodzi od imiona Iwo, czyli Iwon. Na jej terenie znajduje się kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny oraz kaplica-pustelnia pw. św. Urbana

Rajbrot – wieś Rajbrot znajduje się w gminie Lipnica Murowana na terenie Karpat Zachodnich, w dolinie rzeki Uszwicy. Na terenie wsi znajduje się kościół pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny z XVI w. oraz zabytkowy spichlerz.

Czchów – miasto w powiecie brzeskim położone na wschodnim krańcu Pogórza Wiśnickiego nad jeziorem Czchowskim. W pobliżu Czchowa leży Zamek Tropsztyn w Wytrzyszczce. Bezpośrednio na terenie gminy znajdują się m.in. cmentarz wojennych pochodzący z I wojny światowej, liczne dwory oraz kościół pw. Narodzenia NMP.

 

Witraże na zamówienie w Iwkowej, czyli gdzie?

 

Inne miasta na terenie Małopolski, do których skierowana jest nasza oferta:

 

Skontaktuj się z pracownią witrażu

Wpisz witraz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami już teraz
Zadzwoń 607-347-755